راستش را بخواهید ، من اصلا از شنیدن خبر حرکت شرم آور لیلا حاتمی تعجب نکردم ،

کما این که از برهنه شدن گلشیفته فراهانی تعجب نکردم ،

اصلا واقعیت این است که اگر همین حالا به من بگویند این زنی که داور جشنواره فیلم اسکار شده است حاضر به ایفای نقش در یک فیلم مستهجن شده است من تعجب نمی کنم ،

موضوعی که مرا  متعجب کرده این است که همه اینها در سینمای پس از انقلاب در حال رخ دادن است؟؟!!

 


 

به گزارش گروه اجتماعی "ره به ری" : همان طور که گفتم با لیلا حاتمی کاری ندارم و حق فرانسه دوستی و بی بی سی خواهی و غرب پرستی را بر اساس قانون این سینمای ضد انقلاب برای او ، حقی کاملا قانونی می دانم.

تکلیف لیلا حاتمی و گلشیفته فراهانی  و مخملباف و فرهادی و آنهایی که حاضر اند برای گرفتن اسکار و عزیز شدن در چشم غربی ها زندگی مردم ایران را سیاه نشان دهند ، برهنه شده ، یا مثل این یکی حرکات خلاف شرع انجام دهند کاملا روشن است.

راستش را بخواهید ، من اصلا از شنیدن خبر حرکت شرم آور لیلا حاتمی تعجب نکردم ، کما این که از برهنه شدن گلشیفته فراهانی تعجب نکردم ، اصلا واقعیت این است که اگر همین حالا به من بگویند این زنی که داور جشنواره فیلم اسکار شده است حاضر به ایفای نقش در یک فیلم مستهجن شده است من تعجب نمی کنم ، موضوعی که مرا متعجب کرده این است که همه اینها در سینمای پس از انقلاب در حال رخ دادن است؟؟!!

این سینما بیشتر از آن که در خدمت اسلام و مسلمین باشد ، در خدمت غرب بوده است.

عده ای غرب زده سکان سینما را در دست گرفته و هر انچه که می خواهند به اسم هنر به خورد مردم می دهند و کم مانده است مستهجن هم بسازند.

من البته می دانم ، این فیلم هایی که به اسم "خیانت همسران به یک دیگر" می سازند و این "روابط ضربدری" که در فیلم ها نشان می دهند ، برگی از زندگی شخصی خودشان است و سعی دارند آن را در میان مردم ، عادی کنند تا بتوانند آزادانه زندگی کنند.

روی سخن من فقط و فقط با مسئولین است ! آقایان چه می کنید ؟ اگر بناست امسال سال فرهنگ و اقتصاد و از این چیزها باشد ، وزارت ارشاد باید پاسخ بگوید که با این بی فرهنگ ها چه می خواهد بکند؟

این بی سر و پاهایی که خود را هنرمند دانسته و سر حد هنر را نزدیک شدن به فرهنگ بی فرهنگ غرب می دانند با کدام مجوز روی اعصاب ملت رژه می روند؟

سینما گران کشورمان می گویند سینما و هنر سیاسی نیست ! غافل از آن که همین فیلم های شرم آوری که با هدف عادی سازی خیانت زوجین می سازند ، بخشی از سیاست آمریکاست و همان هالیوودی که به آن اقتدا کرده اند ، سیاسی ترین سینمای دنیا و در خدمت استکبار جهانی است.

مسئولین حواسشان باشد ، راهی که این سینما می رود به هالیوودستان است و ترسی ندارم از این که بگویم دیرنیست آن روز که همین الگوهای فرهنگی ، قدرتمند ترین مروجین فساد و فحشا در جامعه انقلابی شوند.

کمی خودمانی بگویم ، وزارت ارشاد با همان دستی که "کرکره" هفته نامه ها و سایت های ارزشی را پایین کشید ، کرکره این بی سر و پاهایی که خود را هنرمند می دانند را پایین بکشد.

در پایان باید بگویم ، این عمل شرم آور که از لیلا حاتمی سر زد به همه ثابت کرد ، آن مقام مسئول که می گفت : "هنرمند ارزشی و غیر ارزشی معنایی ندارد" ، اشتباه گفته است.

اتفاقا هنر ، هنرمند ارزشی و غیر ارزشی دارد  و لیلا حاتمی یکی از همان هاست که اگر اجازه یابد مملکت را به فساد و فحشا می کشد....